Materiály z kterých šijemeBAVLNA/ELASTAN
Naším nejoblíbenějším materiálem je bezesporu bavlna s příměsí elastanu. Tento materiál je pevný a odolný, ale zároveň pružný a prodyšný. Oblečení ušité z bavlny a elastanu vám bude sloužit dlouhé roky. Díky elastanu si oblečení zachovává svůj tvar a pohodlně se přizpůsobí vašemu tělu. Bavlna zase zajišťuje prodyšnost a příjemný pocit na kůži. Kombinace těchto dvou materiálů je skvělou volbou pro každodenní nošení.

SOFTSHELL
Softshell se skládá ze dvou vrstev: měkčí vrstvy blíže k tělu, která je navržena tak, aby udržovala tepelný komfort (např. fleece), a vrchní vrstvy, která je obvykle hladká a odolná proti větru, ale dostatečně porézní, aby zajišťovala dobrou cirkulaci vzduchu.

SVETROVINA
Svetrovina patří mezi pleteniny, jež vznikají vytvářením a vzájemným provlékáním oček uspořádaných ve sloupcích a řádcích.
Tento typ látky si zamilujete na první pohled i dotek, vyniká prodyšností, hřejivostí a jako bonus – nemačká se!

VISKÓZA
Viskóza je vlákno vyrobené na bázi celulózy z různých stromů (např. eukalyptus, buk, borovice) nebo jiných rostlin (bambus, sója, cukrová třtina). Chemicky se zpracovává na viskózní substanci, která se mění na pevné vlákno.
©2024 Carriboom.cz - originální české oděvy, všechna práva vyhrazena.
Tento web používá tracking cookies - více informací.